Vergi, Yatırım ve Para Kazanma
turkiyenin-en-iyi-borsa-yorumcusu-kimdir

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcusu Kimdir?

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcusu Kimdir?Borsa çok karmaşık kavramların yer aldığı bir alandır. Bu kavramları bilen kişiler çok kazanırken bilmeyen kişiler ise zarar etmektedir. Bundan dolayı mutlaka bir borsa yorumcusunun yorumlarına dikkat etmek gerekir. Peki Türkiye’nin en iyi borsa yorumcusu kimdir?

Bu konu aslında tamamen sübjektif yorumlara dayanır. Çünkü her yatırımcının ihtiyaçları ve beklentileri değişkenlik gösterir. Bazıları teknik analize önem verirken bazıları da temel analize daha fazla ağırlık verir. Ayrıca bu yatırım süresine de bağlıdır. Kimisi uzun vadeli yatırım stratejileri takip ederken kimisi de kısa zamanlı dalgalanmalardan dolayı bu yöntemi tercih eder. Bundan dolayı en iyi borsa yorumcusu konusu kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

turkiyenin-en-iyi-borsa-yorumcusu-kimdir

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcusu Kimdir?

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcuları Liste

Emre Çayırlı

Ankara Üniversitesi’nden mezun olan Emre Çayırlı Ekonomi ile alakalı sürekli aktif paylaşımlar yapmaktadır. Ekonomik alanda birçok konuyla ilgili çeşitli yorumlar yapmaktadır. Bunun yanı sıra Hürriyet gazetesinde de aktif bir şekilde ekonomiyle alakalı paylaşımlar yapıyor. Bundan dolayı ekonomik anlamda yorumları dikkate değer birisidir.

Mahfi Eğilmez

Ülkemizde yetişen en önemli ekonomistler arasında yer alan Mahfi Eğilmez, hisse senedi tarzı şeylere yatırım yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir isimdir. Eğer ekonomik alanda yardım istiyorsanız Mahfi Eğilmez’i takip ederek bilgi edinebilirsiniz.

Mahfi Eğilmez sadece hisse senedi ile alakalı konularda değil güncel ekonomik konularda da paylaşımlar yapmaktadır. Birçok sosyal medya platformu üzerinden paylaşımlar yapan Eğilmez kendi internet adresinde de güncel paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Tuncay Turşucu

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunu olan Tuncay Turşucu güncel bir şekilde borsa yorumları, hisse senedi hakkında yorumlar yapmaktadır. Tuncay Turşucu borsa yorumlarını kendine ait blogunda paylaşmaktadır.

Ahmet Mergen

En iyi borsa yorumlayan kişiler arasında bir diğer sıradaki kişi de Ahmet Mergen’dir. Ülkemizde yetişen en önemli ekonomistler arasında yer alır. Ahmet Mergen yüksek lisans ihtisasını işletme alanında yapmıştır.

Özellikle borsa hakkında araştırma yapmak isteyen kişiler ve borsa ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler mutlaka Ahmet Mergen’i takip etmesi gerekir. Sosyal medyada ve kendi blogunda detaylı analizlerini paylaşmaktadır.

Eral Karayazıcı

Listemizin bir diğer sırasında da Eral Karayazıcı bulunmaktadır. Karayazıcı Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup Gedik Portföy Fon Yönetim Müdürlüğü’nde aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Uzun süredir ekonomi, finans sektöründe çalışmalarına da devam etmektedir. Eral Karayazıcı yatırım yapmak isteyen kişilere de aktif bir şekilde danışmanlık hizmeti vermekte ve Bora İstanbul hisseleri hakkında sosyal medya platformlarında da paylaşımlarına devam etmektedir.

turkiyenin-en-iyi-borsa-yorumcusu-kimdir

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcusu Kimdir?

 

Erol Gürcan

En çok takip edilen borsa yorumcuları arasında dikkat çeken bir diğer isim de Erol Gürcan olup Marmara Üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. Alanında çok donanımlı bir isim olup hem finans sektörü hem de borsa sektörüyle ile ilgili güncel paylaşımlar yapan bir ekonomisttir. Erol Gürcan Hürriyet’te ve çeşitli gazetelerde de yazı yazmaktadır. Özellikle borsa hakkında bilgi almak isteyen kişiler için önemli bir isimdir.

Taner Genek

Twitter’da en çok takip edilen borsa yorumcuları arasında yer alan Taner Genek’de listemizde yer alıyor. Taner Genek Ege Üniversitesi’nden mezun olmuştur, borsa ile ilgili güncel bilgileri takip etmek isteyenler hem blogu hem de sosyal medya platformları üzerinden takip edebilir.

Algoritma Arif

Twitter’da hesabı bulunan Algoritma Arif’te uzun zamandır en iyi borsa yorumcuları listesinde kendisine yer bulmuştur. Twitter’da aktif bir şekilde borsa yorumlarını paylaşan bir isimdir. Alanında uzman olup güncel finans ve ekonomi hakkında paylaşımlarına da devam etmektedir.

YouTube video

Türkiye’nin En İyi Borsa Yorumcusu Kimdir?

Yoruma kapalı.