Vergi, Yatırım ve Para Kazanma
kwai-para-kazanma-hilesi

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma bu konuyla ilgilenen pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Bu platform özellikle son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılabilmekte olup eğlenceli videolar çekebilme ve bunları diğer kişiler ile paylaşma imkânı vermektedir. Böylece para kazanma imkânı da doğmaktadır.

Çin’de en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Kwai İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya gibi farklı ülkelerde de kullanım görmektedir. Kişiler platform üzerinden bilindiği gibi kısa videolar paylaşabilmekte, bunlar belirli bir izlenme sayısına eriştiğinde ise gelir elde edebilmektedir.

kwai-para-kazanma-hilesi
Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai nedir ne işe yarar?

Kwai nedir ne işe yarar bakıldığı zaman bunun temel olarak bir sosyal medya ağı olduğu görülmektedir. Kullanıcı sayısı sürekli yükselmekte olup içerisinde kısa videolar ve klipler hazırlanabilmektedir.

Bununla sınırlı kalmadan içerik üreticisi olan kişiler, ay sonuna gelindiğinde kaç tane video görüntülemesi elde etmişse, platform tarafından belirlenen ücretlendirme politikası kapsamında para kazanma imkânı elde edebilmektedir.

Kwai para kazanma şartları

Kwai para kazanma hilesi ile ilgilenen kişiler ilk olarak ne gibi para kazanma şartları olduğunu da bilmelidir. Yukarıdan da anlaşılabileceği gibi öncelikle kişilerin belirli bir izlenme sayısına ulaşmış olması gerekmektedir. Şayet bu sağlanmıyorsa doğal olarak para da kazanılamaz.

Aynı zamanda içeriğin hem profesyonel hem de kaliteli bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. TikTok uygulamasına benzer olarak, cüzdanlarında biriken coinler ay sonu geldiği zaman kolay bir şekilde çekilebilmektedir.

Bunun yanı sıra içerik üreticisi olan kişilerin gelir elde edebilmesi için bir ay içerisinde minimum 20 video yüklemiş olması da aranmaktadır. Bunun dışında video izlenme sayısı ise en az 100 olmalıdır. Bunlar sağlandığı zaman ay sonu geldiği zaman para kazanma imkânları da ortaya çıkmaktadır.

kwai-para-kazanma-hilesi

Kwai para nasıl kazanılır?

Kwai para kazanma için kişilerin nasıl video çektiklerine büyük bir özen göstermesi gerekmektedir. Özellikle yeni kullanıcılar kalitesiz çok sayıda video paylaşarak böylece fazla video ile daha fazla izleme alabileceğini düşünmektedir. Ancak videolar güzel değilse birçok kişi tarafından da izlenmez. İnsanlar her zaman kaliteli, zamanlarına değecek içerikleri görmek istemektedir.

Ayrıca her ne kadar sayılara ulaşılmış olsa da platform ayrıca içeriklerin kaliteli olmasına dikkat etmektedir. Bu bakımdan kullanıcıların kalitesiz çok sayıda içerik paylaşmak yerine az ama öz, kaliteli ve özgün olmasına dikkat etmesi de şarttır. Bunun yanı sıra takipçi sayılarını da her zaman yukarıda tutmak da önerilmektedir.

Çünkü daha fazla takipçi potansiyel daha fazla izleyici anlamına gelmektedir. Kwai para kazanma hilesi de böylece devreye girerek, daha fazla kazancın yolunu açabilmektedir. Bunları sağlamak için videoları hemen paylaşmak yerine öncesinde video düzenleme uygulamalarından yararlanarak çeşitli efektler uygulamak önerilmektedir.

Kwai ne kadar kazanılır?

Kwai ne kadar kazanılır sorusuna verilebilecek cevap her kullanıcı için aynı değildir. Çünkü herkesin takipçi ve izlenme sayıları aynı değildir. Lâkin genel anlamda videolar izlendikçe ya da bazı görevler yerine getirildikçe Amerikan doları kazanılmakta, kazanılan dolarlar ise cüzdanlar içerisinde Kwai coin olarak birikmektedir. Bunlar da bahsettiğimiz gibi cüzdan içerisinde toplanmaktadır. 100 coin ise 1 Amerikan doları anlamına gelmektedir. Örnek olarak 5000 coin birikmişse, bu durum 50 dolar elde ettiğinizi göstermektedir.

Genel anlamda S yani en yüksek seviyede olan hesaplar yaklaşık 480 dolar elde ederken A seviyesinde olanlar 336, B seviyesinde olanlar 192, C seviyesine olanlar 120 ve D seviyesinde olanlar ise 96 Amerikan doları almaktadır. 101 ile 500 video izlenme karşılığında 0.80 dolar alınırken 501-1000 arasında ise 1.4 Amerikan doları gelmektedir.

Yoruma kapalı.