Vergi, Yatırım ve Para Kazanma
Adım Atarak Para Kazanma

Adım Atarak Para Kazanma

Adım atarak para kazanma konusu, son zamanların viral alan konular arasında yer almaya devam etmektedir. Özellikle de sosyal medyanın günden güne hızlı bir şekilde değişiyor ve gelişiyor olması; bu tarz alternatiflerin de artış göstermesine sebebiyet vermeye devam etmektedir. İnternet üzerinde yer alan çeşitli site ve uygulamalar sayesinde; gün içerisindeki aktivitelerinizden para kazanabilir hatta birçok kişiye çeşitli yardımlarda bulunma şansı da elde edebilirsiniz. Bu tarz uygulamalar üzerinden, kendiniz için para kazanmanız mümkün olduğu gibi; kazançlarınızı sokak hayvanlarına bağışlamanız ve beslenmelerine katkı sağlamanız da mümkün olacaktır. Üstelik bu işlemleri yalnızca bir uygulamayla ücretsiz bir şekilde yapıyor olmanız; hayat kalitenizin artmasında etkili olacak ve spor konusundaki motivasyonunuzun artmasına da yardımcı olacaktır.

Adım Atarak Para Kazanma Uygulamaları

Hem yürüyüp hem de para kazanmak isteyenler, adım atarak para kazanma uygulamaları hakkında araştırma yapmaya devam etmektedir. Sosyal medyanın gelişmesi ve aplikasyonların faydalı yönlerde kullanılmaya başlanması; bu alternatiflerin çoğalmasında da oldukça etkili olmaktadır. Adım atarak para kazanmak isteyen milyonlarca kullanıcının yararlanabileceği bazı uygulamalar ise aşağıda yer almaktadır.

Adım Para

Adım para uygulaması, yürüyerek para kazanma yöntemleri konusunda araştırma yapan kişilerin en sık yararlandığı alternatifler arasında yer almaya devam etmektedir. Bu uygulama, kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamaya devam ettiği gibi; adım sayma işlemlerinizi yapmak için, internete ihtiyaç da duymamaktadır.

Bu sayede, internetiniz olmasa bile; adım atarak para kazanma şansı elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu uygulama üzerinden para kazanabilmek için uygulamanız gerekenler ise oldukça kolaydır. Gün içerisinde müsait olduğunuz bir vakitte ya da saat 12’yi geçmeden önce; uygulamaya giriş yapmanız ve adımlarınızı paraya dönüştürmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi ise uygulamanın içerisinde yer almakta olan “AdımPara” kategorisi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Adım Atarak Para Kazanma
Adım Atarak Para Kazanma

Stepbet

Hem Google Play Store hem de Apple Store üzerinden kolaylıkla indirilebilen Stepbet uygulaması; yalnızca yürüyüş konusunda değil egzersiz yapmanız için de sizi teşvik edebilecek faydalı aplikasyonlar arasında yer almaktadır. Adım ve fitness hedeflerinin oluşturulmasının ardından, kullanıcıların bu hedeflere uymasıyla kazanç elde etmesi mümkün olacaktır. Kullanıcılar; uygulama üzerinden hedeflerini belirlerken; bu hedefleri günlük, haftalık ya da aylık olarak oluşturmanız da mümkün olacaktır.

Kullanıcılar bu hedeflerin gerçekleştirilmesi sayesinde para kazanıyor olsa da hedeflerini gerçekleştirmediği takdirde herhangi bir ücret kaybı ile de karşı karşıya kalmamaktadır. Birçok farklı Fitnes uygulaması ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam eden bu uygulama, kullanıcıların motivasyonunu yükseltmeye yönelik çeşitli çalışmalar yapmaya da devam etmektedir.

Runtopia

Runtopia da yalnızca yürüyüş amaçlı değil farklı spor aktiviteleri için de kullanıcıları motive etmeye devam eden uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle de koşu ve bisiklete binme aktiviteleri ile ilgili yönlendirme yapan bu uygulamada; hedeflerin belirlenmesi mümkündür. Üstelik uygulamanın koşu üzerine odaklanmasındaki avantajlardan bir tanesi de eğim ve mesafe gibi analizlerin kolaylıkla yapılıyor olmasıdır. Aplikasyon, kazanç elde ettikçe; bu kazançları SporCoin olarak biriktirmekte ve birçok farklı ürüne yalnızca spor yaparak sahip olmanıza olanak tanımaktadır.

Adım Atarak Para Kazanma
Adım Atarak Para Kazanma

Walking Money

Walking Money koşarak para kazanma ya da adım atarak para kazanma gibi uygulamalar araştıran kişilerin favori uygulamaları arasında yer almaktadır. Adımları kendi para birimine çeviren bu uygulama sayesinde; Amozon, Starbuck ve birçok farklı yerden alışveriş yapmanız da mümkün olacaktır. Ancak uygulamayı kullanan kişilerin, adımlarını günlük olarak paraya çevirmesi çok önemli olacaktır. Aksi takdirde, puanlar gün içerisinde güncellenmesi nedeniyle silinebilir.

Yoruma kapalı.